Karmod Metropol Kabinleri Şehre Canlılık Kazandırıyor

Karmod, kurulduğunu günden bu yana geçen 28 yıllık süre içinde sektörün nabzını tutan, şekillendiren ve yön veren karakteri ile yenilikçi ve çarpıcı tasarımlara imza atıyor. Karmod kabin modelleri yenilikçi tasarımları işlevselliğinin yanı sıra fonksiyonelliği ile farklılık ve yenilik isteyenleri tercihi olmaya devam ediyor. Karmod, doğal kaynakların korunmasını destekleyici, çevreye duyarlı tüm kalite ve tasarım kriterlerini ürünlerinde uygulamaktadır.
Yeni Karmod metropol kabin serisi 150X150’den 300X700’e varan farklı boyutlarda ve her zevke uygun tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
Karmod metropol kabin modelleri geleneksel ile moderni harmanlayan geçmişin güzelliğini bugünün teknolojisiyle birleştiren tasarımlarıyla dinamik, özgün ve canlı mekanlar oluşturulmasına imkan veriyor. Tasarımda modern ve geleneksel çizgilerin bir arada kullanılması ile yeni teknolojinin çarpıcı güzelliği göz önüne seriliyor. Doğal ahşap görünüm ve günümüz teknolojisini bir arada görmek isteyenler için Karmod metropol kabin modelleri ideal bir alternatif oluşturuyor. Karmod metropol kabinleri estetik ve doğal görünümü ile farklı amaçlar için her alanda kullanıma imkan veriyor, şehrin her noktasına canlılık kazandırıyor.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter