Markalı Ürün Stor Satış Kabini

Lider marka Marmod’tan bir yenilik daha. Spor klüplerine özel markalı ürünler Stor Satış Kabini ürettik. Yeni ürünle Türk takımlarının kurumsal ürün satış mağazalarını açmaları oldukça kolaylaşacak.

270x270 cm standart ölçüde üretilen yeni stor mağaza kabini markalı ürün teşhir rafları, bankosu elektrik sistemi, motorlu panjurlu satış paneli ile satışa hazır. Kabin özel forklift taşıma şasesiyle istenilen mekana kolayca taşınabiliyor.

Kabinin dış panelleri ve metal çıkıntılı alınlığı klüp krumsal renklerinin ve logolarının rahatlıkla uygulanabileceği tarzda tasarlandı. Yeni mağaza kabini özellikle markalı ürünlerini taraftarlarıyla buluşturup forma gelirlerini artırmayı hedefleyen klüp takımlarının vazgeçilmez tercihi olacak. Mobil taşınabilir özelliği ile takım nerede stor satış mağazası orada.

Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde taraftarı olan Anadolu klüpleri yeni stor kabinlerle markalı ürünlerini taraftarlarıyla kolayca buluşturabilecekler. Mobil taşınabilir özellikte mağaza önceden tır veya kamyona yüklenerek klüp otobüsü henüz maç yapacağı ile gitmeden satışa başlayabilir.

Manchester United ve PSG’nin stor mağaza tercihi Karmod
Karmod kabin İngilizleri dev futbol klübü Manchester United ve Fransızların dev takımı Paris Saint Germain futbol klübünün stor mağaza tercihi oldu. Stor mağaza kabinleri, Old Traford ve PSG Arena stadlarında klüp ürünlerini taraftarlarıyla buluşturuyor.

Yeni sezon klüp forması, atkı, beresi, tozluk ve çorapları, bileklik ve diğer markalı ürünler stor mağazada satışa çıkıyor. Mobil taşınabilir özelliği ile markalı ürünlerini Türkiye’nin her bölgesinde taraftarınla buluştur.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter friendfeed