Haberler

Lider marka Marmod’tan bir yenilik daha. Spor klüplerine özel markalı ürünler Stor Satış Kabini ürettik. Yeni ürünle Türk takımlarının kurumsal ürün satış mağazalarını açmaları oldukça kolaylaşacak.

270x270 cm standart ölçüde üretilen yeni stor mağaza kabini markalı ürün teşhir rafları, bankosu elektrik sistemi, motorlu panjurlu satış paneli ile satışa hazır. Kabin özel forklift taşıma şasesiyle istenilen mekana kolayca taşınabiliyor.

Karmod, kurulduğunu günden bu yana geçen 28 yıllık süre içinde sektörün nabzını tutan, şekillendiren ve yön veren karakteri ile yenilikçi ve çarpıcı tasarımlara imza atıyor. Karmod kabin modelleri yenilikçi tasarımları işlevselliğinin yanı sıra fonksiyonelliği ile farklılık ve yenilik isteyenleri tercihi olmaya devam ediyor. Karmod, doğal kaynakların korunmasını destekleyici, çevreye duyarlı tüm kalite ve tasarım kriterlerini ürünlerinde uygulamaktadır.

Her geçen gün artan sayıda tüketiciye kaliteli ürünleri uygun maliyetlerde ulaştırma hedefinin yanında, Karmod Prefabrik tüm üretim tesislerinde iş sağlığı ve iş güvenliği uygulamalarını titizlikle uygulayan ve çevre koruma yaklaşımı ile gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmaya odaklanmış olarak üretimini gerçekleştiriyor. Kuruluşundan bu yana kaliteli ürünleri uygun maliyetlerle sizlerin beğenisine sunan Karmod ürün çeşitliği, hızlı kurulumu ve avantajlı fiyatları ile Türkiye'de ve dünyada modüler kabin pazarında güçlü bir konuma sahiptir.

Her geçen gün artan sayıda tüketiciye kaliteli ürünleri uygun maliyetlerde ulaştırma hedefinin yanında, Karmod Prefabrik tüm üretim tesislerinde iş sağlığı ve iş güvenliği uygulamalarını titizlikle uygulayan ve çevre koruma yaklaşımı ile gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmaya odaklanmış olarak üretimini gerçekleştiriyor. Kuruluşundan bu yana kaliteli ürünleri uygun maliyetlerle sizlerin beğenisine sunan Karmod ürün çeşitliği, hızlı kurulumu ve avantajlı fiyatları ile Türkiye'de ve dünyada modüler kabin pazarında güçlü bir konuma sahiptir.

Her geçen gün artan sayıda tüketiciye kaliteli ürünleri uygun maliyetlerde ulaştırma hedefinin yanında, Karmod Prefabrik tüm üretim tesislerinde iş sağlığı ve iş güvenliği uygulamalarını titizlikle uygulayan ve çevre koruma yaklaşımı ile gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmaya odaklanmış olarak üretimini gerçekleştiriyor.

Sektörde farklılık oluşturmak hep bir adım önde olmak rakiplerimizin hangi noktada kendilerini geliştirdiğini sürekli takip etmek zorundayız. Rakiplerimize karşı önümüzü açan bizim için çok önemli bir gelişme sektörde ilk defa çevre belgesi alan firma olmamızdır.

 

Temelleri 1986 yılında atılan geçen süre içerisinde Türkiye'de ve dünya çapındaki projelerin hayata geçirilmesinde tercih edilen, modüler yapı sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Karmod global arenada kalitesiyle adından söz ettiren şirketler arasına girdi.

kabin-kullanim-yerleri

Kolay kullanımı ve portatif olması sayesinde pratik nakliye edilebilir özellikleriyle kabin modülleri günümüzde sıklık ile firmalar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle güvenlik kulübesi olarak kullanılan kabinler yağmur, toz gibi dış etkenlerden etkilenmediği için uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir. Yüksek sıcaklıklarda bile kaliteli izolasyonu sayesinde ısının dışarıda kalmasını sağlamaktadır.

en-iyi-secim-karmod-kabin

Prefabrik malzemenin fabrikada plan dahilinde, parçalar hazırlanıp, kullanılacak alana uygun montaj yapılıp, birleştirilir. Prefabrik yapılarda; ısı ve ses yalıtımı diğer yapılara göre daha iyidir. İsteğinize göre oda yerlerinizi belirlersiniz. Her türlü alana göre üretilebilen, isteğinize uygun görünüm çeşitliliğine hakim, çevre dostu yapılardır. Ayrıca WC ünitesi, bekçi kulübesi, büfe gibi küçük boyutlu kabin seçenekleri, prefabrik için çok uygundur.

kabin-nedir

Prefabrik yapı; parçaları fabrikada ölçü dahilinde hazırlanan sonra kullanılacağı bölgeye nakledilip montajı yapılarak bir tür yapıt oluşturmaktır. Makina, uzman ekipman ve teknolojik unsurları bir arada kullanarak ürünlerinde hafif çelik yapı teknolojisini size sunmaktadır. Prefabrik konuttan, küçük boy kabine kadar kullanım sahasına göre değişen çeşitlilik ile birçok sektöre hizmet vermektedir.

pratik-kabin

Kabin; küçük oda, bölme anlamındadır. Karşımıza çeşitli şekillerde çıkan bu yapılara günlük hayatta da çokça denk geliyoruz. Bekçi kabinleri, büfe (gıda ve Tekel ürünlerinin satıldığı yer) kabinleri, mağazalardaki giyinme kabinleri, duşa kabinler, asansör kabinleri, WC -duş kabinleri, arınık kabinler gibi. Bulunduğumuz yerde bize özel alan imkânı sağlayan bu pratik yapılar, çeşitli sektörlerde (tekstil, gıda, inşaat, sağlık) önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

kullanisli-kabin

Çevremize baktığımızda bir çok çeşit yapıda evler vardır. Bazıları betonarme, bazıları ahşap yapım, bazıları kerpiç evlerdir. Bunlar yaşanılan yere göre değişmektedir. Günümüzde de en çok kullanımda olanlar betonarme ve prefabriktir. Bir de prefabrik yapıların bir alt dalı olan kabinler vardır.

kabin-kullanım-amacları

Kabin üretiminde çelik yapı teknolojisi kullanılmaktadır. Kabinlerde sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olarak üretilen izolasyonlar bulunmaktadır ve bu şekilde kabinler sıcak ve soğuğu geçirmemektedir. Kabinler çok rahat bir şekilde taşınabilir, paslanmaz, güneş ve su geçirmez özelliktedir. Kabinler insanlara güvenli, sağlıklı ortamlar sunar. Ve bu kabinler geniş camlara sahip olduğundan dışarı çıkmanıza gerek kalmadan çevrenize hâkim olmanızı sağlar. Kabinler kullanım amaçlarına göre ayrılır. Örneğin satış ve büfe kabini, güvenlik amaçlı kabin vb.

mobo kabin

Elimizde var olan tüm KABİN ürünlerimiz yalıtımlı olup hizmete sunulur. Ürünlerimiz istenilen her yere nakliye ile ulaştırılır. Kalitesi ve güvenirliği açısından çok tutulan ürünlerimizdendir. Yalıtımlı ve yalıtımsız olmak üzere ürünlerimizi listeledik. Yalıtımsız olarak lavabo ürünlerimiz bulunmaktadır.

Kabin, mobo kabin ve güvenlik kabini Çok amaçlı kullanım özelliği taşıyan Karmod kabin kullanıma hazır modüler yaşam alanları sunuyor. Özel olarak tasarlanmış fonksiyonel kullanımda özgün planlara sahiptir. İki metrekareden başlayarak 50 metrekareye varan ölçülerdeki modüler birleşimli özellikteki kapalı yaşam alanları her detayıyla Karmod’un modern üretim tesislerinde kullanıma hazır üretilmektedir.

F1 Belçika Kabin

Karmod, Formula 1 pilotlarını teknik açıdan en zorlayan pist olarak kabul edilen Belçika, Spa-Francorchamps pistinde yerini aldı. Karmod kabin, pistin F1, 2014 yarışlarında görev alacak yarış hakemlerinin dinlenme kabinleri olarak tercih edildi. 270x270 ebatlarında maksimum konforda hazırlanan Karmod formula hakem dinlenme kabinleri Belçika’daki pistindeki belirli noktalara yerleştirildi.

Belçika’da yer alan Spa-Francorchamps pisti en tarihi pistlerden biri olma özelliğini taşıyor. Pist ilk kez 1924’te yapılar Grand Prix’e ev sahipliği yaptı.

Otobüs işletmeleri, stadyumlar, lunaparklar, tiyatrolar, sinemalar, müzeler, vapur iskeleleri, otopark işletmeleri gibi birçok alanda bilet, jeton ve kombine kart satışları için pratik gişe kabinleri Karmod güvencesiyle kullanıma hazır üretiliyor.
Kent mimarisine uygun ergonomik tasarımlarda hazırlanan gişe kabinlerimiz çoklu üretimle özel işletmeler, spor kulüpleri, belediyeler, kamu kurumlarının ihtiyaçlarında kısa sürede teslim edilebilir nitelikte. Özel kaygan pütürsüz parlak yüzeyi ile dijital baskılı folyo reklam kaplamalarına elverişlidir.

Eko Wc Kabin

Cevahir Holding, 300 milyon euro ile Makedonya’nın en büyük yatırımı olan rezidans ve AVM projesinin işçi şantiye kampında Karmod wc kabinleri tercih etti. Cevahir İnşaat Makedonya projesi için özel olarak üretilen 115x120 eko klozetli wc’ler 12 adet kabinden oluşuyor. Vinç yükleme ve yere sabitleme aparatlarıyla Karmod wc kabin özel olarak üretim yapıldı.

Eko wc ve duş kabinleri kullanıma hazır özellikte nakliye kolaylığı ile kullanım alanına ulaşıyor. Karmod güvencesiyle üretilen eko wc duş kabinleri elektrikten atık ve temiz su tesisatlarına kadar her detayıyla yüksek kalite standartında imal ediliyor.

Birlişik Arap Emirlikleri’nin Sharjah kentinde kullanılacak olan 21 adet wc kabininin konteyner yüklemesi yapılarak yola çıktı.
Karmod’un modern üretim tesislerinde demonte özellikte imal edilip gönderilin wc kabinleri 150x150 ölçülerinde hazırlandı. Şehrin değişik bölgelerinde kullanılacak olan wc kabinler Gulf & Bangledesh firması adına üretim yapıldı. Sharjah BAE’nin öne çıkan emirliği Dubai’nin hemen yanında yer alıyor.

Sayfalar

 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter