Pratik Kabinler

pratik-kabin

Kabin; küçük oda, bölme anlamındadır. Karşımıza çeşitli şekillerde çıkan bu yapılara günlük hayatta da çokça denk geliyoruz. Bekçi kabinleri, büfe (gıda ve Tekel ürünlerinin satıldığı yer) kabinleri, mağazalardaki giyinme kabinleri, duşa kabinler, asansör kabinleri, WC -duş kabinleri, arınık kabinler gibi. Bulunduğumuz yerde bize özel alan imkânı sağlayan bu pratik yapılar, çeşitli sektörlerde (tekstil, gıda, inşaat, sağlık) önemli bir yer edinmeyi başarmıştır.

Kabinler kullanıldıkları yere göre çeşitli hammaddelerden yapılmaktadır. Örneğin bekçiler için olan kabinler kurşungeçirmez ve sağlam yapıdadır. Büfe kabinleri yalıtımı iyi olan, örneğin güneş ışınlarından koruyan, yapıda olmalıdır. Kabinler kullanacağımız alana göre özelleştirilip kullanıma sunulmaktadır. Örneğin arınık kabinler genellikle laboratuarlarda kullanılmaktadır. Bunların yapısı diğer kabinlerden farklıdır. Deney maddelerinin muhafaza edildiği aparatlar için ayrı bölmeler bulunur. Sterilizasyon için UV lambası barındırır. İçi paslanmaz çelik ile kaplanmıştır.

Kabin çeşitliliği fiyatlara da yansımıştır. Kullanıldığı yere göre, yapıldığı hammaddeye göre fiyatlar değişmektedir. Sağladığı kolaylıklar ve taşıma kolaylığı sayesinde hayatımızdan çıkaramayacağımız bir yapıdır.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter