Çok Kullanışlı Kulübeler

kullanisli-kabin

Çevremize baktığımızda bir çok çeşit yapıda evler vardır. Bazıları betonarme, bazıları ahşap yapım, bazıları kerpiç evlerdir. Bunlar yaşanılan yere göre değişmektedir. Günümüzde de en çok kullanımda olanlar betonarme ve prefabriktir. Bir de prefabrik yapıların bir alt dalı olan kabinler vardır.

Kabinler, çok çeşitli yerlerde kullanılır. Örnek verecek olursak bu yapılar; taksi durakları, büfeler veya site girişlerindeki güvenlik kulübeleri olarak oluşturulabilir. Bu yapılar özel yapım olabilmekle birlikte güvenlik görevlilerinin nöbet beklediği bir kulübe olması halinde saldırıya karşı koruyabilmesi için isteğe göre özel dayanıklı malzemeler kullanılabilir. Ayrıca bu yapıların soğuk havalarda yalıtımlı yapısı olduğundan dolayı ısı avantajı sağlayıp, isteyen kullanıcıların da klima veya ısıtıcı kullanabilmesi için gerekli teçhizat içerisinde oluşturulabilir.

Bu kulübeler taksi durağının yeri değiştirilirse veya sitenin kapısı değişir ve güvenlik kulübesinin yerinin yeni kapının oraya yapılması gerekirse ikinci bir masrafa gerek kalmadan istediğiniz bölgeye taşınması mümkündür. Yani kabinler kullanışının rahatlığıyla beraber kullanıcının cebine de hitap eden yapılardır.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter