Karmod Kabin Sektöründe Emin Adımlarla İlerliyor

Temelleri 1986 yılında atılan geçen süre içerisinde Türkiye'de ve dünya çapındaki projelerin hayata geçirilmesinde tercih edilen, modüler yapı sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Karmod global arenada kalitesiyle adından söz ettiren şirketler arasına girdi.

Alanında uzman kadrosu ile yenilikçi karakterini koruyan Karmod, uzun ve titiz tasarım çalışmaları sonucu oluşturulan Karmod kabin modelleri estetik görünümü, konforu ile yaşadığımız alanlara değer katan özellikler sağlıyor.
Teknoloji ve kalitesiyle sürekli yenilenen, sektörün güçlü firmalarından biri olan Karmod'un hazırladığı özel tasarım Karmod kabin modelleri, ferah ve şık uygulamaları ile yaşadığımız alanların değerini arttıran çözümler sunuyor.
Müşteri beklentilerinin önüne geçerek, projelere uygun çözümler üreten, zamanında teslim, geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'de ve dünyada kabin denilince ilk akla gelen, güven veren firmalardan biri olma hedefi doğrultusunda sağlam adımlarla ilerleyen Karmod, özel tasarımları ile fark oluşturuyor.

Geniş yelpazedeki kaliteli ürünleri ve satış sonrası hizmeti ile esnek ve yenilikçi yapıda, müşteri odaklı, geleceğe güvenle bakan Karmod sektördeki payını arttırma hedefine doğru sağlam adımlarla ilerliyor.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter