Kabinlerin Ömür Süreleri.

Aslında, büyük bir zarar, darbeler olmadığı sürece kabin teorik olarak sonsuz yaşama sahiptir. Kabin başka farklı bir amaç için istenen ve kolayca taşınabilir  ve hemen kullanıma hazır bir üründür. Farklı türleri mevcut  ve tüm  yaşamları boyunca   değişiklik  cam dolapları, çürümeye ve kırılmaya karşı daha fazla direnç gösterir. Buna ek olarak kabin , farklı boyutlarda, farklı açılış ve kapanış sistemleri, koruyucu ızgaralar, maksimum güvenlik, kabin elektrik kabloları, priz ve otomatik cam dolapları, yüksek kaliteli malzemeler ile  en kalıcı ve dayanıklı  özelliklere sahiptir.

 

Biz bunu para için değil, kabini  uzun ömürlü yapmak için almanıza olanak sağlarız.  Kalite standartları entegre edilmek üzere pek çok faktör ile karşılaştırıldığında mühendislik gerektiren yangın veya olası afetler önlemek için elektrik tesisatı için güvenliği sağlarız.   Kapı  esnemesi, 

kabin

kullanım süresince   zarar üretilen kapı kanalı kapatarak zarar  dikkate alınır ve bu  gibi faktörleri dikkate alarak, iterek, kastırılması, çok büyük güçler tarafından menteşe aksine şiddete maruz kalma niyet, ve maksimum güvenlik sağlar.

kabin

kalıklıkları ve pencere çerçevesi ve camda kullanılan fitilleride hayatlarını karşı darbeler, bazı testler için tarafımızdan test edilmiş ve fabrikada monte edilerek  kullanım için sunulmuştur.

 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter