Kabin Özellikleri

mobo kabin

Elimizde var olan tüm KABİN ürünlerimiz yalıtımlı olup hizmete sunulur. Ürünlerimiz istenilen her yere nakliye ile ulaştırılır. Kalitesi ve güvenirliği açısından çok tutulan ürünlerimizdendir. Yalıtımlı ve yalıtımsız olmak üzere ürünlerimizi listeledik. Yalıtımsız olarak lavabo ürünlerimiz bulunmaktadır.

Var olan bu KABİN ürünlerimiz takviyeli olarak plastikten üretilmektedir. Genellikle dış yüzey beyaz ve parlaktır. İç yüzey cam elyaf desenli beyazdır. Ürünün dış yüzeyi ışığa dayanıklıdır. Su, ses, kar ve toza karşı izole edilmiş olan ürünlerdir. Yıkanabilir. Çürümez. Kolay temizlenir. 350 kg ile 420 kg darbe ve yük dayanımı vardır. Yapısı beyaz alüminyumdur. Kapı üstü 4 mm kalınlığında cam ve 3 menteşeli iç ve kilit barındırır. Camlar sabit ve hareketlidir. Taban döşemesi boyalı ve içinde genellikle sıva üstü elektrik tesisatı kullanılmaktadır.

Bu ürünlerimiz içine konulduğu zemine sabitlenir. Farklı ebat ve büyüklükte var olan bu ürünlere köpük enjekte edilerek sandviç panel olarak imal edilmektedir. Teknik şartnameye göre üretilen bu KABİN malzemeleri deprem ve soğuğa karşı dayanaklıdırlar.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter