Prefabrik Kabinler Nelerdir ?

kabin-nedir

Prefabrik yapı; parçaları fabrikada ölçü dahilinde hazırlanan sonra kullanılacağı bölgeye nakledilip montajı yapılarak bir tür yapıt oluşturmaktır. Makina, uzman ekipman ve teknolojik unsurları bir arada kullanarak ürünlerinde hafif çelik yapı teknolojisini size sunmaktadır. Prefabrik konuttan, küçük boy kabine kadar kullanım sahasına göre değişen çeşitlilik ile birçok sektöre hizmet vermektedir.

Hastane, acil servis, bekçi kulübesi, ofis binaları ve küçük boy wc ve banyo kabini gibi çok çeşitli prefabrik yapılar oluşturmak mümkün. Modüler olarak ürünlerin avantajları; kolay taşınır, temizliği rahattır, hafif ve çevre dostudur, üstün yalıtımlı, uzun ömürlü ve bir okadar da ekonomiktir.

Kabin çeşitleri şu şekildedir. Satış büfeleri, hekim city tarzı, güvenlik için, WC ve duşta ve engelliler için kullanılabilen çok çeşitli türlerden oluşur. Standart ürünler dışında müşteri isteğine göre dizayn edilen diğer çeşitler de kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Yurt içi ve yurtdışı bir çok alanda rahat kullanım sağlar. Evinizin konforunu işinize taşımak artık çok kolay.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter