Portatif Kabin Kullanım Yerleri

kabin-kullanim-yerleri

Kolay kullanımı ve portatif olması sayesinde pratik nakliye edilebilir özellikleriyle kabin modülleri günümüzde sıklık ile firmalar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle güvenlik kulübesi olarak kullanılan kabinler yağmur, toz gibi dış etkenlerden etkilenmediği için uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir. Yüksek sıcaklıklarda bile kaliteli izolasyonu sayesinde ısının dışarıda kalmasını sağlamaktadır.

Güvenlik kabini olarak imal edilen kabinlerin çevreyi rahat görebilmesi için büyük camlar kullanılmaktadır. Dışarıdan elektrik bağlanarak içerisindeki aydınlatma, prizler kullanılabilir ve gerekli hatlar çekildiği takdirde telefon ve internet bağlantıları kurulabilmektedir. Kabin modülleri güvenlik kulübesinin dışında ergonomik tasarımı sayesinde bilet gişesi olarak da kullanılmaktadır. Ön tarafı yarı açılır camlı olarak imal edilen bilet gişeleri çalışan için oldukça güvenli olmaktadır.

İsteğe ve ihtiyaca göre çeşitli ebatlarda imal edilen kabinlerin uygun fiyatlarda olması ve taşıma kolaylığı sayesinde birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Yazlık yerlerde tuvalet ve soyunma kabinleri olarak, muhtarlık ofisleri, depo olarak, şantiyelerde sıklık ile kullanılmaktadır. Dış boyaları gereği çeşitli renklerde yapılan kabin modüllerinde anti statik boyalar kullanılarak sağlıklı ve güvenli olarak imal edilmektedir.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter