Güvenlik Kabini

Karmod modüler güvenlik kabinleri üretiminde Dünya lideridir. Yenilikçi tasarımlarla uzmanlarca hazırlanan kabin modellerimiz modern tesislerde bant sistemiyle tam yoğunlukta hammadde kullanımı ile üretilmektedir. Karmod güvenlik kabinleri bugün İngiltere’den Yeni Zellanda’ya, Senegal’den Rusya’ya Irak’tan Romanya’ya, Azerbaycan’dan Libya’ya Dünya’nın 80’e yakın ülkesinde güvenle kullanılmaktadır.

Kabin üretiminde Karmod’un kullandığı teknolojinin en önemli avantajları, özel imalat mukavemetli kabin panelleri, pürüzsüz parlak yüzeye sahip olması, özel boyama sistemiyle koku yapmazlık özelliği, kapıdan pencereye, elektrikten su armatürlerine kadar her detayında kaliteli malzeme girdilerinin kullanılması ve ekonomik kabin fiyatlarına sahip olmasıdır.

Fonksiyonel tasarımda ve ergonomik kullanım için özenle hazırlanan kabin planlarımızla konforlu mekanlar sunulmaktadır. Yüksek görüş açısıyla beraber koku yapmazlık özelliği kabini kullanan güvenlik personeline zinde çalışma ortamı sunar. 150x150 ebattan başlayarak 50 metrekarelere varan ölçülerde güvenlik kabinleri üreten Karmod güvenlik kabinleri, tek kişilik güvenlikle beraber çok kişinin çalıştığı güvenlik noktalarına kadar çok amaçlı kapalı güvenlik mekanlarında tercih edilmektedir. Güvenlik kabinlerimiz bölmeli olarak wc, duş planı ilaveli olarak veya farklı iki ayrı çalışma odası şeklindeki kabin planlarında da üretilmektedir.

Güvenlik kabinlerimizin kullanım yerleri arasında, apartman ve site güvenlik kabini, sosyal tesis güvenlik kabini, spor klübü ve stad güvenlik kabini, havaalanı ve karayolu kontrol noktası güvenlik kabini, sahil güvenlik kabini, jandarma ve polis güvenlik kabini, park ve bahçeler güvenlik kabini, fuar ve açık hava organizasyonu güvenlik kabini gibi bir çok güvenlik alanı yer almaktadır.
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter