Geniş Kabin

En veya uzunluk olarak 270’i aşan ölçülerdeki Karmod kabin üretimlerimiz Geniş Kabin olarak isimlendirilmektedir. Demonte sistemle 80 metrekarelere varan ölçülerde geniş kabin üretimi yapılmaktadır. Farklı ölçülerde hazırlanan Geniş Kabin modellerimiz oda wc gibi bölmeli planlarda üretim yapılmaktadır. İki oda, wc duş, iki odalı veya tek odalı gibi fonksiyonel kullanımda bir çok kabin modelimiz bulunmaktadır. Sitemizde planını göremediğiniz özel tasarımda üretimler için satış ofislerimizden destek alabilirsiniz.

Geniş yaşam Kabini modellerimiz tam fabrika üretimli yapılabildiği gibi kolay ve ekonomik nakliye avantajları düşünüldüğünde demonte yerinde kurulumlu özelliğinde de üretilip sevk edilmektedir. Yerinde montaj geniş kabinlerimize uzman Karmod superviör eleman desteği verilmektedir. Demonte modüler kabinlerimiz özellikle çok adetli kabinlerde ciddi oranlarda nakliye fiyatı tasarrufu sağlamaktadır.

Türkiye ve Dünyanın bütün ülkelerine sevk edilebilir özellikte imal edilen geniş kabinlerimizin kullanım alanları arasında satış ofisi kabini, ofis kabini, şantiye kabini, yatakhane kabini, yemekhane kabini, seminer salonu kabini, market kabini, lunapark eğlence merkezi kabini, çoklu wc ve duş üniteleri, mescid gibi ibadethaneler vb. alanlar yer almaktadır.

 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter