En İyi Seçim Karmod Kabin

en-iyi-secim-karmod-kabin

Prefabrik malzemenin fabrikada plan dahilinde, parçalar hazırlanıp, kullanılacak alana uygun montaj yapılıp, birleştirilir. Prefabrik yapılarda; ısı ve ses yalıtımı diğer yapılara göre daha iyidir. İsteğinize göre oda yerlerinizi belirlersiniz. Her türlü alana göre üretilebilen, isteğinize uygun görünüm çeşitliliğine hakim, çevre dostu yapılardır. Ayrıca WC ünitesi, bekçi kulübesi, büfe gibi küçük boyutlu kabin seçenekleri, prefabrik için çok uygundur.

Bir şantiyenin en masrafsız yapı çeşidi olan prefabrik yapılar ile firma çalışanlarınız için en iyi konforu sağlayacaksınız. Ofisleriniz, WC, mutfak, duş gibi kabin seçenekleri ile istediğiniz yere monte ettirebilirsiniz. Hafif çelik ve çelik yapılarla da farklı ihtiyaçları karşılayan yapılarda üretilmektedir.

Son teknolojinin prefabrikte buluşması ile kabin modellerinden tutunda ev, villa, acil servis, konteyner , zırhlı güvenlik gibi farklı yapılarda projelendirmek mümkün. Şık görünümü ile evinizin konforunu prefabrikte bulacaksınız. Maliyeti çok uygun olup kaliteli bir yapıyı kullanacaksınız. Size uygun her türlü proje tasarlanacaktır. Hayallerinizi prefabrik yapı ile hayata dönüştürün.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter