KARMOD KABİN İLE DAHA YEŞİL BİR GELECEK

Sektörde farklılık oluşturmak hep bir adım önde olmak rakiplerimizin hangi noktada kendilerini geliştirdiğini sürekli takip etmek zorundayız. Rakiplerimize karşı önümüzü açan bizim için çok önemli bir gelişme sektörde ilk defa çevre belgesi alan firma olmamızdır.

 

,Yeni nesile daha yeşil bir gelecek ve ekolojik olarak sürdürülebilir bir dünya bırakabilmemiz için doğal kaynakları ve çevreyi korumaya özen göstererek yüzde yüz geri dönüşümlü malzemelerin üretimde kullanılması öncelikli önem arz etmektedir. Çevre duyarlılığını ve enerji tasarrufunu ön planda tutan bir firma olarak Karmod tüm kabin ürünlerimizde CE, ISO ve TSE belgeli malzemeler kullanmaktayız. Sıhhi tesisat ve elektrik tesisatında kullanılan tüm malzemeler 1. sınıf TSE kalite standartlarına uygundur. Korozyona dayanıklı olarak üretilen karmod kabinlerini uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

 

Karmod, farklı ihtiyaç ve beklentilere cevap verecek şekilde fonksiyonel, çok amaçlı kullanıma uygun geniş yelpazede kabin modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

 

Güvenlik kabini, büfe kabini, bilet satış kabini, gişe kabini, wc-duş kabini, işçi şantiye kabini gibi birbirinden farklı amaçlar için uygun olarak üretilen Karmod kabinler nakliye kolaylığı ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
StumbleUpon icon
Del.icio.us icon
Digg icon
LinkedIn icon
MySpace icon
Newsvine icon
Pinterest icon
Reddit icon
Technorati icon
Yahoo! icon
e-mail icon
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter