Büfe Kabinleri

Büfe Kabinleri

Çok amaçlı büfe kabinlerimiz Karmod güvencesiyle uzun yıllar kullanım özelliğinde modern tesislerde üretilmektedir. 150x270 cm ebattan başlayarak 390x1230 cm ebatlarına varan ölçülerde büfe kabin modellerimiz bulunmaktadır. Büfe kabin planlarımız tasarım uzmanlarınca hazırlanmakta olup geniş fonksiyonel kullanımda satış büfe çözümleri sunulmaktadır.

Büfe kabinlerimizin tamamında pencereden kapıya, elektirik tesisatından aydınlatma armatürlerine, yer zemin kaplamasına kadar her şey kullanıma hazır olarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Büfe kabin modellerimiz arasında bölmeli planda büfe kabin üretimlerimiz de mevcuttur. Bölmeli modelde arzu edilmesi durumunda wc ve lavoba ünitesi içten veya dıştan ayrı kapı planında hazırlanmaktadır.

Büfe kabinlerimiz, yüksek dayanımda, hafif yapıda ve maksimum kullanım alanına sahip özellikte bant sisteminde üretilmektedir. Büfe kabinlerimize müşteri taleplerine göre opsiyonel olarak büfe market raf sistemi, amörtisörlü kepenk sistemi, jaluzi perde, klima, havalandırma menfezi uygulamaları yapılmaktadır. Çok amaçlı büfeler için kullanılan kabinlerimizle; bilet, jeton, kart satış kabini, ekmek satış kabini, market kabini, manav kabini, terzi ve kuaför kabini, satış ofisi kabini, gazete ve dergi satış kabini gibi bir çok büfe çözümü sunulmaktadır.

 
 
ekatalog kabin video
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

SOSYAL AĞLAR

Bizi sosyal ağlarda takip edebilirsiniz.

facebook google-plus youtube twitter